Rozwiązania dla urządzeń mobilnych

Temat aplikacji mobilnych należy podzielić na dwa główne nurty : typowe aplikacje mobilne i responsywne strony internetowe. Różnica pomiędzy nimi była do niedawna niewielka. Lecz coraz szerzej stosowane w różnych aspektach aplikacje mobilne dają dodatkowe rozwiązania i rozmaite ułatwienia dla konsumentów. Aplikacje są wykorzystywane m.in. do komunikacji poprzez Internet, realizacji zaawansowanych operacji finansowych, dostarczania informacji i rozrywki oraz dokonywania zakupów. Zachęcamy do zapoznania się z działem programowania na zlecenie.


Drugim, już wspomnianym rozwiązaniem, jest responsywna strona internetowa. Wciąż rosnący wpływ urządzeń mobilnych miał odzew również w sposobie identyfikowania reputacji stron w wyszukiwarkach internetowych . Masywnie uzależniono pozycje strony od jej jakości na ów urządzeniach. W tym celu nasi testerzy skrupulatnie testują każdy projekt według światowych standardów (V-Model).


Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny , a każdy projekt charakteryzuje się nieszablonowością. Dzięki naszej pasji łączymy użyteczność i funkcjonalność w idealnej oprawie graficznej. Dbamy o przyjazny system nawigacji, czytelność i przejrzystość zawartości. Optymalizujemy kod witryny tak by wyszukiwarki internetowe reagowały nań najskuteczniej. Gwarantujemy zachowanie standardów światowych i bezbłędność w wyświetlaniu we wszystkich przeglądarkach oraz urządzeniach mobilnych.


Co zyskujemy decydując się na utworzenie strony mobilnej lub strony responsywnej:

profesjonalną prezentację firmy bez względu na rodzaj urządzenia na którym jest wyświetlana strona,

użyteczność strony – łatwiejsza forma dotarcia do poszukiwanych informacji,

mniejsze koszty eksploatacyjne - jedna strona,

szybkość ładowania strony – strony mobilne są pozbawione części grafik, które niepotrzebnie spowalniają stronę.