O nas

Zajmujemy się kompleksową obsługą firm i instytucji w zakresie marketingu sieciowego, projektowania i tworzenie stron www oraz sklepów internetowych
Do naszych codziennych zadań należy skuteczne pozycjonowanie stron (SEO), przeprowadzanie kampanii reklamowych w sieci. Tworzymy wizerunek firmy – logo, materiały marketingowe, portale społecznościowe. Usługi przez nas świadczone oparte są o światowe standardy i poparte wieloletnim doświadczeniem zdobytym w Polsce i za granicą. Dbamy o ciągłą edukację i rozwój, by nasze usługi były bardziej konkurencyjne. Analizujemy, dobieramy i optymalizujemy procesy techniczne firm. Techniczne doradztwo, czyli jak najlepiej wykorzystać dostępne narzędzia i standardy światowe, również należy do szerokiego wachlarza naszych usług. W celu podołania każdemu wyzwaniu i zadowolenia każdego klient sami tworzymy oprogramowanie, zaspakajając potrzeby klienta. Zajmujemy się również mało znaną,ze względów prawnych, inżynierią odwrotoną. Dziedzina ta jest bardzo interesująca i nie ma w niej tak naprawdę żadnych tajemnic tudzież specjalizacji.

Jak pracujemy ?

Każdy prowadzony przez nas projekt dzielimy na optymalne i klarowne etapy.
Pierwszy etap polega na analizie potrzeb klienta. Na podstawie uzyskanych informacji tworzymy schemat funkcjonalny strony lub aplikacji internetowej. Następnym etapem jest etap projektowania graficznego oraz prac nad funkcjonalnością. Projekt kończymy testami akceptacyjnymi, po których następuje oddanie projektu do użytkowania. Jeśli klient podpisał długoterminową umowę o współpracy , kolejnym etapem jest ciągłe obserwowanie i udoskonalanie serwisu wedle najnowszych trendów technicznych i standardów światowych.